Dane teleadresowe pracowników WFOŚiGW w Kielcach:

 

IMIĘ I NAZWISKONR POKOJUTELEFONADRES E-MAIL
ZARZĄD
Ryszard Gliwiński - Prezes Zarządu10341 333 52 20r.gliwinski@wfos.com.pl
Grzegorz Socha - Zastępca Prezesa Zarządu10241 333 52 20g.socha@wfos.com.pl
SEKRETARIAT / BIURO OBSŁUGI KLIENTA
Sekretariat10141 333 52 20biuro@wfos.com.pl
Biuro Obsługi Klienta541 333 52 21
DZIAŁ ADMINISTRACYJNY, REALIZACJI UMÓW i WNIOSKÓW
Michał Gutowski - Dyrektor ds. Administracyjnych, Realizacji Umów i Wniosków11941 333 52 22
666 025 677
m.gutowski@wfos.com.pl
Michał Ławniczek941 333 52 32m.lawniczek@wfos.com.pl
Greta Kościołek841 333 52 40g.kosciolek@wfos.com.pl
Joanna Orawiec841 333 52 21j.orawiec@wfos.com.pl
Leszek Krzysiek2441 333 52 41l.krzysiek@wfos.com.pl
Justyna Musiałek2341 333 59 01j.musialek@wfos.com.pl
Arkadiusz Słupik2341 333 52 39a.slupik@wfos.com.pl
Katarzyna Chaba2641 333 52 29k.chaba@wfos.com.pl
Justyna Kobryń2541 333 52 28j.kobryn@wfos.com.pl
Anna Lasocka541 333 52 21a.lasocka@wfos.com.pl
Maria Sitek1741 333 52 21m.sitek@wfos.com.pl
Ewa Barańska1741 333 52 42e.baranska@wfos.com.pl
Daria Dynia2141 333 52 36d.dynia@wfos.com.pl
Renata Rybka1841 333 52 48r.rybka@wfos.com.pl
Justyna Jakubowska1841 333 59 10j.jakubowska@wfos.com.pl
Agnieszka Szymczak10141 333 52 21a.szymczak@wfos.com.pl
Michał Paszkiewicz741 333 59 05m.paszkiewicz@wfos.com.pl
DZIAŁ FINANSOWO- KSIĘGOWY
Grażyna Janik - Główny Księgowy11441 333 52 24
502 206 640
g.janik@wfos.com.pl
Małgorzata Zielińska11641 333 52 26m.zielinska@wfos.com.pl
Ewa Suwara11641 333 59 06e.suwara@wfos.com.pl<;/a>
Ilona Pawlikiewicz11541 333 52 25i.pawlikiewicz@wfos.com.pl
Dorota Stanecka11541 333 59 06d.stanecka@wfos.com.pl
SEKCJA KONTROLI
Stanisław Kozłowski11741 333 52 27
666 025 655
s.kozlowski@wfos.com.pl
Grzegorz Piwko11741 333 52 30
g.piwko@wfos.com.pl
DZIAŁ EDUKCAJI EKOLOGICZNEJ
Piotr Berentowicz - Dyrektor ds. Edukacji i Doradców Energetycznych11341 333 52 33
666 025 717
p.berentowicz@wfos.com.pl
Michał Obara11241 333 52 35m.obara@wfos.com.pl
Marzena Skowrońska11241 333 59 04m.skowronska@wfos.com.pl
Justyna Machera11141 333 52 34j.machera@wfos.com.pl
Adam Bieniaszewski11141 333 59 02a.bieniaszewski@wfos.com.pl
SEKCJA DORADCÓW ENERGETYCZNYCH
Renata Ciesielska - Doradca Energetyczny741 333 52 37
887 447 731
r.ciesielska@wfos.com.pl
Katarzyna Kitlińska - Doradca Energetyczny2241 333 52 38
887 447 734
k.kitlinska@wfos.com.pl
Justyna Podyma- Mesek - Doradca Energetyczny2241 333 59 00
887 447 736
j.mesek@wfos.com.pl
WIELOOSOBOWE STNOWISKO DS. TECHNOLOGII INFROMACYJNEJ
Michał Chaba341 333 52 44m.chaba@wfos.com.pl
Paweł Nowak341 333 59 09p.nowak@wfos.com.pl