doradcy oryginal MS
Aktualne informacje dotyczace działalności Doradców Energetycznych.

W dniach 8-10 października 2019 r. doradcy energetyczni z WFOŚiGW w Kielcach wzięli udział w MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH POLECO SYSTEM w Poznaniu

W dniu 2 października 2019 r. odbyła się konferencja pn.: „Szkolenia dla Energetyków Gminnych - dobra praktyka warta kontynuacji”

W dniu 24 września 2019 r. na terenie Targów Kielce miał miejsce Kongres „Programy rządowe na rzecz polskiej wsi”

W dniu 22 sierpnia 2019 r. doradcy energetyczni przeprowadzili w siedzibie Funduszu w Kielcach EKOlekcję dotyczącą tematyki zanieczyszczenia powietrza oraz odnawialnych źródeł energii.

Podsumowanie kampanii informacyjno - edukacyjnej „ŚWIĘTOKRZYSKIE CZEKA NA CIEBIE!”, w której czynny udział wzięli Doradcy Energetyczni z WFOŚiGW w Kielcach, promując podczas wydarzenia projekt Doradztwa Energetycznego.

W piątek 7 czerwca Zespół Szkół Elektrycznych w Kielcach zamienił się w istny ogród wiedzy i doświadczeń, poświęcony poprawie efektywności energetycznej oraz odnawialnym źródłom energii. Na najmłodszych czekało wiele atrakcji  między innymi: hybrydowe kino zasilane energią wytworzoną przy użyciu mięśni podczas pedałowania na rowerach, wystawa poświęcona problemowi zmian klimatycznych, pokazująca w jaki sposób każdy z nas może zatroszczyć się o planetę, EKO Memory - gry planszowe, którym towarzyszyła edukacja ekologiczna oraz Eko Puzzle - wielkoformatowe puzzle na temat chronionych gatunków roślin i zwierząt.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach serdecznie zaprasza do wzięcia udzialu w 3 Kieleckich Dniach Energii.

10 maja 2019 r.  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach uczestniczył w Dniach Otwartych  Funduszy Europejskich (DOFE).

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie wraz z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie zapraszają na Dni Otwarte Funduszy Europejskich. 

Z dniem 30 kwietnia 2019r.  w Narodowym Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie rusza nabór do Programu POIiŚ 1.5 Efektywna dystrybucja ciepła i chłodu. Nabór potrwa tylko przez dwa miesiące  tj. do 28 czerwca 2019r.  Jak nazwa wskazuje o unijne środki pomocowe mogą ubiegać się jedynie podmioty które już są lub w wyniku tej inwestycji osiągną status efektywnego systemu ciepłowniczego.