Aktualne informacje dotyczace działalności WFOŚIGW w Kielcach

 

czyste powietrze 3 miniSzanowni Państwo,


W związku z planowanym uruchomieniem programu Czyste Powietrze przekazujemy do wiadomości harmonogram planowanych spotkań które odbędą/odbyły się w poniższych terminach

Święto nowoczesnego patriotyzmu przy Muszli Koncertowej

300 drzewek trafiło w ręce kielczan w niedzielę, 9 września, w Parku Miejskim w ramach ogólnopolskiej akcji „100 tysięcy drzew na 100-lecie niepodległości Polski”.
W zamian mieszkańcy przekazali do odzysku plastik, aluminium oraz niemal 100 kg baterii. Kielecką odsłonę akcji zorganizowali Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach, Urząd Miasta Kielce oraz ENERIS Surowce.

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia obchodów 25-lecia Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, które odbędą się w Warszawie dnia 11 września 2018 r.

LINK DO OBCHODÓW - start ok godz. 13.40
Baner miniZarząd WFOŚiGW w Kielcach serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w ogólnopolskiej  akcji „100 tysięcy drzew na 100 lecie niepodległości Polski 1918-2018” – to wielkie przedsięwzięcie patriotyczno-ekologiczne, które w dniach 7-11 września br. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej organizuje wraz z Funduszami Wojewódzkimi w tym z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.
Akcja ma na celu uczczenie w sposób szczególny 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, a przy okazji także zwrócenie uwagi Polaków na potrzebę stałej dbałości o środowisko naturalne w Ojczyźnie, gdyż taka postawa stanowi jedną z form nowoczesnego patriotyzmu.

List Prezesa Zarządu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Pana Kazimierza Kujdy w sprawie obchodów 25-lecia Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.