Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie wraz z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie zapraszają na Dni Otwarte Funduszy Europejskich.
Punkt informacyjny w woj. świętokrzyskim zlokalizowany będzie w Kazimierzy Wielkiej,  w Kazimierskim Ośrodku Kultury, ul. 1 Maja 16.

Zachęcamy do odwiedzenia w dniu 10 maja 2019 r. w godzinach 10:00 – 14:00 naszego punktu informacyjnego i skorzystania z bezpłatnych konsultacji naszych Doradców Energetycznych. Zaproszenie kierujemy do wszystkich obywateli , w tym rodziców z dziećmi, którym proponujemy wiele atrakcji.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich, to wyjątkowa okazja, aby dowiedzieć się jak zrealizować swoją nowoczesną, efektywną ekonomicznie i przyjazną środowisku inwestycję, dzięki wsparciu merytorycznemu profesjonalnych doradców energetycznych, którzy pomogą nieodpłatnie ustalić działania w celu poprawy efektywności energetycznej i wykorzystania odnawialnych źródeł energii w ramach Projektu Doradztwa Energetycznego. Dzieciom natomiast przekażemy szereg informacji dotyczących stanu powietrza, sposobów zmniejszania zanieczyszczania powietrza, w tym walki ze smogiem.